نتایج جستجو برای عبارت :

فراخوان موکب های جهادی شلمچه

سلام خدمت دوستان و همراهانافرادی که تمایل دارند در موکب گروه های جهادی و ستاد اجرایی فرمان امام در مرز شلمچه به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام خدمت کنندبه این شماره09399411944  مشخصات خود را ارسال نمایند.پای کار حسین ایستاده ایم

سلام خدمت دوستان و همراهان
فعالیت نیروهای جهادی در آماده سازی موکب اربعین در مرز شلمچهبنا به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که فرمودند:این مراسم (اربعین) را هر چه میتوانید و هر چه میتوانیم، باید پُربارتر و معنوی‌تر کنیم...
از مرز مهران تا نجف کرایه صد تومن خواهد بود (مهران تا نجف303کیلومتر)از مرز مهران تا کربلا کرایه هشتاد تومناز مرز شلمچه تا نجف کرایه صد و سی تومن(شلمچه تا نجف 470 کیلومتر )هنوز کسی از مرز چذابه و خسروی پیدا نکردم در که بپرسم  موکب هرمزگان مخصوص خواهران و موکب سیدالشهدا مخصوص برادران در صحن الزهرا(س) حرم امام علی(ع) قرار داره اما ازدحام جمعیت و سر و صدا و گرمای هوا قابل تحمل نیست.....مبیت (خونه ساکنین عراق ) واقعا برای استراحت مناسبند ، فوق العاده تمی
فراخوان های استان
فراخوان های استان اصفهان سال تحصیلی 98-99  

ردیف
عنوان فراخوان
مهلت ارسال به استان
 استانی

1
فراخوان طراحی آزمون استاندارد پایانی نوبت اول با پاسخ نامه. مخاطبین: دبیران محترم پایه نهم - دهم نظری - دوازدهم فنی 
15 بهمن 98

2
فراخوان تهیه پویانمایی، نماهنگ یا فیلم  کوتاه آموزشی متناسب با محتوای کتب درسی. مخاطبین: دبیران محترم و دانش آموزان پایه نهم - دهم نظری - دوازدهم فنی
1 اسفند 98
ایسنا نوشت: سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: لحظاتی پیش مرز بین المللی شلمچه موقتا امانت شد. وی افزود: سیل عبور زائران و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) از این سرحد و نبود زیرساخت های لازم برای این حجم از زائران در خاک عراق، باعث ابداع مشکلاتی در سیر تکاملی زائران شده است.
دلم تنگه برای غروبای طلائیه
برای غروب شلمچه
دلم تنگه برای اون شب هایی که از یادمان میومدیم و هرکس میرفت توی خودش و به شهدایی فکرمیکرد که یادو خاطرشون دل هارو تسخیر کرده
کاش میشد جنوب باشم...
دلم گریه میخواد فقط همین.
هیچ کجا برای من شلمچه نمیشه
دلتنگِ بهار ۸۹
 اون لحظه رویایی یه قبرخالی انتهای خط مرزی ایران و عراق
صبح نوشت:دیشب موقع خواب احساسم و نوشتم و کلق گریه کردم و خوابیدم
خواب دیدم معتکف شدم تو شلمچه....تو خواب هم بغض داشتم
صبح که بیدار شد
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره ده)
در جریانید دیگه که در حال حرکت به سمت مرز مهران بودیم از تهران با پراید.
برای ناهار توقف کردیم.
اسم موکب مدافعان حرم بود.
چند روز قبل حرکت ما، یکی از اهالی شهرمون تو اینستا استوری کرده بود تصویر این موکب رو.
برام جالب بود که ماهم تو همون موکب توقف کرده بودیم.
موکب بزرگی بود.
ظاهرا اهالی افغانستان این موکب رو زده بودند.
داخل چادری بزرگ رفتیم نشستیم.
سفره پهن بود و زائران در حال میل غذا بودند.
ما هم رفتیم نشستیم س
صبح امروز در دیدار جمعی از موکب داران عراقی: از صمیم قلب خودم و ملت ایران تشکر میکنم؛ هم از شما موکب داران که در ایام اربعین، کرامت و مودّت را به منتهادرجه میرسانید، هم از ملت بزرگ عراق و هم از مسئولین عراق که امنیت و زمینه را فراهم کردند و بخصوص از علما و مراجع بزرگ عراق که فضای زیارت و برادری را بین آحاد مردم و دو ملت فراهم کردند
موکب رنگی پنگی نویسنده: بهزاد دانشگر انتشارات: عهد مانا
موکب رنگی پنگی : خرده روایت هایی از هنرمندان خلاق اربعینی، پیوستی به پادشاهان پیاده

موکب رنگی پنگینویسنده: بهزاد دانشگرانتشارات: عهد مانا
معرفی:
یه موکب کوچیک پر از مداد رنگی، پارچه‌ها و کاغذهای رنگی، پر از عروسک‌های دست‌ساز و کاموا و یونولیت.یه موکب پر از بازی و شوق و ذوق و سروصدای بچه‌ها. زنان و دختران هنرمندی که چندسالی است بدون هیچ پشتیبان و در یک حرکت خودجوش و مردمی خودشان را م
ایام اربعین ۹۰ بود که در مسجد سهله سرپایی و در بین اعمال و بازدیدها اولین صحبت‌های موکب شروع شد. موضوع از این قرار بود که هیئت هنر بعد از چند سال تجربه سوگواره هنر و حماسه و ارائه آثار عاشورایی در حاشیه خیمه هنر و حماسه، حالا ظرفیت آن را داشت که در کار تولید آثار هنری با طیف وسیع تر مخاطب بشود؛ بی‌دلیل هم نبود. در همین سال‌ها تقاضای زیادی برای استفاده از تولیدات هنری هیئت در بین هیئات مذهبی و جامعه مخاطب هنر دینی ایجاد شده بود. همه این‌ها در
دارم غریب و آشنا را می شمارماین خیل مشغول عزا را می شمارم هی خواب می بینم پیاده در طریقش درجاده دارم تیرها را می شمارم دل تنگ مشهد می شوم هرگاه در راه سربندهای یا رضا را می شمارم اما خدارا شکر با انگشت هایم جامانده های کربلا را می شمارم پس سعی خودرا می کنم موکب به موکب این مروه های با صفا را می شمارم باعقل نه، من با جنون بی شمارم این لشکر بی انتها را می شمارم تسبیح من این است در طیِّ طریقش هر صبح تاول های پا را می شمارم آن قدر نزدیکم به اوک
بالاخره بعد چندروز تنها اومدم حرم؛از حرم تا موکب تقریبا میشه گفت خیلی راهه.مستقیم بعد اینکه رسیدم رفتم حرم امام حسین ع ،حدود نیم ساعتی میشه گفت نشستم و بعدش بلند شدم که برم، باید زود میرفتم چون داداشم تو موکب منتظرم بود،از شبهای قبل یه راه میانبر پیدا کرده بود زیر زمین حرم که دیگه به شلوغی نخورم تو حرم و سریع برسم.داشتم فکر میکردم که از اونجا برم که با خودم گفتم ولش کن بزار از تو حرم برم هم کیفیش بیشتره هم ثوابش.از تو حرم که داشتم میرفتم تو حا
دنیاکنون ببیندوقت شکوه دین است/درکربلاو عالم گلبانگ اربعین است/پای پیاده آید صدلشکری به آنجا/این عاشقی شیعه باشور همنشین است/موکب به موکب آید دلدادگی وایثار/یک حالت تعجب در پهنه زمین است/بااشک زائر اوسوی حسین رفته/یازینب ورقیه یک ذکر دلنشین است/دروقت دلسپاری عشق ولایت آید/برزائرین مولا سید علی نگین است/بازمزم بصیرت دشمن شکست خورده/این وحدت وعنایت آوای مسلمین است/تا کربلا رسیده عشاق نینوایی/حب حسین وزینب درقلب مومنین است/اندر کنارجابر شو
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره پنج):
بعد اینکه قرار شد بریم موکب برا خادمی زوار امام حسین (ع) از بیست و سوم تا سی ام مهرماه، گفتیم ای کاش زیارت و پیاده روی اربعین رو هم بریم.
چون بیست و سوم، دوشبنه بود و شنبه یک شنبه قبلش کلاس خاصی نداشتم و جمعه و پنج شنبه اش هم که دیگه تعطیل بودیم.
همین شد که با بقیه رفقای موکب، تصمیم گرفتیم هفدهم بریم طرف مرز بریم طرف نجف و از اونجا هم پیاده کربلا.
آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها از ساعت ۱۴ امروز

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی تا ششم اسفند ادامه دارد.

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیئت اجرایی جذب دانشگاه‌ها به مدت پنج روز انجام می‌گیرد و پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت‌های عمومی ارسال می‌شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام می‌گیرد.

تمامی بررسی های فو
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره یازده)
ساعتای 5اینا بود که مجدد توقف کردیم.
نزدیک لرستان بودیم فک کنم.
موکب بود.
چایی و عدسی نذری می دادند.
ما هم جاتون خالی میل کردیم.
روی جدول های رو به رو موکب نشسته بودیم.
متوجه عبور تعداد زیادی خانوم شدم.
همشون یه پارچه سبزرنگ پشت چادرشون داشتند.
اکثرا هم سن وسال خودمون بودند ظاهرا.
رو پارچه شون نوشته بود کاروان جامعه الزهرا قم.
فهمیدم کاروان اونجا هستند.
همشون با حجاب کامل بودند.
من خجالب کشیدم که رو مسیر رفت
 معاونت تشکل‌های اتاق ایران از تولیدکنندگان داخلی قهوه و واردکنندگان قهوه سبز جهت عضویت در مجمع موسسین «انجمن قهوه ایران» دعوت به‌‌عمل آورده است.
در آگهی فراخوان اتاق ایران که امروز ۲۱ آبان ۹۸ در روزنامه دنیای اقتصاد به چاپ رسیده، آمده است:
ادامه مطلب
سلام
موقع رفتن سمت سامرا، یه زن و شوهر با دختر کوچیکشون  تو ون،کنار ما نشستن. مرد اصفهانی بود و تو حرفاش معلوم شد از خادمین یک موکب تو عمود ۹۹۰ هستش. یادمون افتاد که ما تو اون عمود ایستادیم و استراحت کردیم، البته تو یه موکب عراقی... همینطور که نشسته بودیم همسرم دو تا چلوخورشت قرمه سبزی آورد که یکیش رو دادیم خانمای عرب، یکیشم بچه ها خوردن. انقدر هوا گرم بود من نتونستم بخورم! اما بچه ها خیلی دوست داشتن، خصوصا که تو  ظرف یکبار مصرف نبود و کنارشم تر
در پی
انتشار فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی
کتابخانه‌های عمومی ایران» ۷۰ پیشنهاده از ۲۸ استان دریافت شد و از این
میان، تعداد ۱۸ پیشنهاده از ۱۸ استان در رقابت با دیگر پیشنهاده‌ها با کسب
حداقل‌های لازم انتخاب شدند.

فراخوان شغل اینترنتی
مژده مژده
✅شغل اینترنتی پاره وقت✅برای تمام اقشار جامعه ✅بدون محدودیت زمانی و مکانی✅شغل دوم✅با درآمد بالا و تضمینی✅تسویه‌ی روزانه✅با درآمد روزانه حداقل 200 هزار تومن✅به همراه پشتیبان آموزشی✅فقط با یه گوشی در منزل خودتونفرصت محدود
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و مصاحبه‌ی رایگان با آیدی تلگرام زیر در ارتباط باشید.@Z_porheshmati

قابل توجه شرکتهای فناور کشور در حوزه امنیت سامانه‏‏‏ های کنترل و اتوماسیون صنعتی  

عنوان فراخوان
تشریح پروژه
شروع فراخوان
پایان فراخوان
وضعیت
نوع واگذاری
درخواست همکاری

طراحی و ساخت نمونه نیمه صنعتی رمزنگار داده، متناسب با پروتکل IEC60870-5-104 مورد استفاده در شبکه انتقال صنعت برق
دریافت
1398/10/01
1398/10/10
شرکتی
تکمیل فرم

طراحی و ساخت نمونه نیمه صنعتیDPI Firewall متناسب با پروتکل IEC60870-5-104
دریافت
1398/10/01
1398/10/20
شرکتی
تکمیل فرم

ادامه مطلب
سیارکی که حدود نودوشش کیلومتر قطر دارد، با سرعتی نزدیک به بیست‌وپنج‌هزار کیلومتر در ساعت در حال نزدیک‌شدن به زمین است. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که سه‌ماه و ده‌روز دیگر این سیارک به زمین برخورد خواهد کرد و احتمال عدم برخورد آن چیزی کم‌تر از یک‌دهم درصد است. روش‌های مصنوعی جلوگیری از برخورد آن نیز به‌دلایل گوناگون موفق نخواهد بود و راهکاری برای مقابله وجود ندارد. چنین رویدادی در نوع خود کاملاً بی‌سابقه است و تا کنون هیچ‌گاه زمین در

فراخوان طراحی لوگو پژوهشکده مدیریت آب - مرحله دوم
 از آنجاییکه طبق قانون مسابقه ها، اگر یک مسابقه برنده ای نداشته باشد، جایزه مسابقه به مسابقه مشابه در مرحله بعدی انتقال می یابد، لذا مرحله دوم مسابقه طراحی لوگوی پژوهشکده مدیریت آب با شرایط در نظر گرفته شده برگزار می گردد.
مهلت ارسال آثار : ۲۲ آبان ماه
سرانجام انتظارها به پایان رسید و قرار است که آستین‌ها را بزنیم بالا! از این طرف لطفا! بنشینید تا همفکری کنیم! برای ورد به اتاق لطفا روی لینک پایین کلیک کنید:

اتاق گفتگوی وبلاگی‌ها

پ.ن1: صفحه‌ی مستقل اتاق گفتگو را می‌توانید از منوی گوشه‌ی وبلاگم پیدا کنید.
پ.ن2: مطالب مرتبط با این پست:
فراخوان وبلاگی (1)
فراخوان وبلاگی (2)
عکس تزیینی استوزارت علوم با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور و به‌منظور بهره‎مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری، از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.
به گزارش ایسنا، بر اساس این فراخوان، تمامی مشمولان وظیفه و دانش‌آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار ا
اهداف عملیاتی فراخوان پرسش مهر 20
1- پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها2- آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی3- ایجاد تعامل بیش‌تر بین معلمان و دانش‌آموزان4- ایجاد نشاط، شادابی و تحرک بیش‌تر در مدارس5- کاهش فاصله بین حوزه‌های ستاد و اجرایی6- ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش7- گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی8- شناسایی تنگناها، موانع و مشکلات جامعه و ارائه راه‌کارهای مناسب9- کشف، رشد و پرورش استعدادهای بال
با سلام و احترام ، به استحضار همکاران محترم می رساند ، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در نظر دارد به منظور گردآوری مجموعه فیلم های آموزشی تدریس توسط همکاران فراخوانی با عنوان پویش درس خانه ( تولید فیلم آموزشی ) برگزار کند . تا با اجرای این فراخوان ، مجموعه کاملی از تدریس کتب در سایت آپارات بارگذاری شود. تدریس می تواند به صورت حضوری و عملی توسط همکار بوده و یا اینکه به صورت مجازی و فیلمبرداری از صفحه نمایش باشد .لازم به ذکر است ، نکته مهمی ک
عمود ۶۰۰ جایی برای استراحت پیدا نمی کردیم. از زانو تا نوک انگشتهای پاهام درد می کرد. انگشتهام  تاول زده بود.فقط یه جا برای استراحت بودیم.موکب ها همه پر شده بود.یه آقای اومد سمت ما 
گفت :مکان ؟
حسین اقا سرشو تکون داد
با دست اشاره کرد دنبال ایشون حرکت کنیم
به مریم گفتم بپرس موکب داره. مریم پرسید و آقای عراقی سرشو تکون داد 
داخل یه کوچه تاریک رسیدیم 
همه پشت سرش راه می رفتیم 
دزد گیر ماشینشو زد 
۵ نفری یه قدم به عقب برگشتیم 
من گفتم نمیام. مریم تشک
ه

فراخوان بزرگ حامیان حاج مسعود جابریبه اطلاع تمامی حامیان کاندیدای محبوب جناب آقای حاج مسعود جابری بخصوص مردم شریف دهستان مومه ای و روستاهای همجوار میرساند،باشرکت در راهپیمایی 22بهمن از درب ستاد با جمعیت زیاد بطرف میدان حرکت کنیم که بتونیم با این عمل اتحادو وحدتو یکپارچگیو  همدلی و حمایتمان از کاندیدای محبوبمان جناب حاج مسعود جابری را به گوش همه برسانیم.از تمامی خواهران و برادران و حامیان عزیز  خواهشمندیم این پیام را به همه برسانند
و
اگر پست مرتبط را ندیده‌اید به اینجا سر بزنید ---> فراخوان وبلاگی (1)
خب! وقت آن رسیده که از لیست عزیزانی که در پست فراخوان وبلاگی (1) اعلام کردند که تمایل به همکاری دارند رونمایی کنم! بسیار سپاسگذارم که به درخواست بنده اهمیت ندادید و پست را به اشتراک نگذاشتید، البته به جز ساجده که این کار را کرد.

اسامی دوستان به ترتیب زمانی که پیام دادند:
1. عالیس ---> خیالپرداز نادان
2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
4. کازیوه ---> بوسیدن پای اژدها
5. زهرا -
تو سفر اربعین تا قبل از اینکه برسیم کربلا تو مسیر همه اش صحبت از یه نفر بود
محمد
هر وقت هوا سرد میشد بچه ها به شوخی میگفتن محمد گفته لباس گرم نمیخواد بیارید هوا خوبه
یا میگفتن امسال محمد نیست بریم موکب سید صادق شیرازی کباب ترکی میدن.چون پارسال میخواستن برن تو موکب سید صادق و محمد بهشون گفته بوده حق ندارید اینجا برید چند تاییشون بیرون خوابیده بودن و بارونم زده بوده و سرما خورده بودن
کربلا که رسیدیم بالاخره محمد رو دیدم
برادرم بهم گفت قبلا دبی
فراخوان رادیویی
صدای خود را گوش به ایران و جهان برسانید...
علاقمندان میتوانند برای همکاری با رادیو اینترنتی ابهر به عنوان:
گوینده  خواننده نوازندهو...

فایل های صوتی خود را برای ما به نام خود ارسال کنید.
☎️روابط عمومی:09198456563 (در تلگرام)
SHAYAN2000000@
radioabhar@
http://radioabhar.blog.ir
فراخوان ایده شو با محوریت شهر هوشمند
عناوین مورد نظر جهت شرکت در فراخوان فوق الذکر عبارتنداز؛ گردشگری، آتش نشانی و خدمات ایمنی، محیط زیست و پسماند، حمل ونقل پاک و فرهنگ ترافیک.مهلت ارسال آثار نیز 31 تیرماه 1398 از طریق ثبت در لینک زیر می باشد. منتظر مشارکت شهروندان عزیز در این فراخوان هستیم.
ثبت نام در فراخوان  ایده شو
خب! وقت آن رسیده که از لیست عزیزانی که در پست فراخوان وبلاگی (1) اعلام کردند که تمایل به همکاری دارند رونمایی کنم! بسیار سپاسگذارم که به درخواست بنده اهمیت ندادید و پست را به اشتراک نگذاشتید، البته به جز ساجده که این کار را کرد.

2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
5. زهرا -
از گرمای 47 درجه ، از گرد و خاک، از برگشتن موکب ها، از فشار هشت روی ‌‌‌‌پنج ، از ریزش کوه ، از مسمومیت غذایی ، از ضعف و حدودا 24ساعت غذا نخوردن، از درد و مثل مار به خودم پیچیدن  گذشتم و بالاخره رسیدم خونه:)))))
(هیچ جا خونه خودمون نمیشه )
فراخوان ایده شو با محوریت شهر هوشمند

عناوین مورد نظر جهت شرکت در فراخوان فوق الذکر عبارتنداز؛ گردشگری، آتش نشانی و خدمات ایمنی، محیط زیست و پسماند، حمل ونقل پاک و فرهنگ ترافیک.مهلت ارسال آثار نیز 31 تیرماه 1398 از طریق ثبت در لینک زیر می باشد. منتظر مشارکت شهروندان عزیز در این فراخوان هستیم.

ثبت نام در فراخوان  ایده شو
گفته بودن موکب ام البنین متوقف شید 
رد شده بودیم و تابلو را ندیده بودیم 
نگو یه موکب خییییییلی بزرگ بود که سقفهایی به شکل چادر تو آسمون ساخته بودن اما ما از ریباییش و از اینکه به دنبال مقصد بودیم ندیده بودیم اسمشو

جاده پیچید به راست 
یاد اون جوونی که فلافل به من داد بخیر 
تنها فلافلی که خوشم اومد 

رسیدیم به دو راهی 
همه از راست می رفتن 
مامور ارتشی ایستاده بود گفتم امام حسین
اون راه دیگه رو نشون داد راه افتادیم بعد فهمیدیم اشتباهه برگشتی
بسم الله الرحمن الرحیماگر اشتباه نکنم اسفند سال 97 بود و با بچه های موسسه رفته بودیم راهیان نور ( البته با کاروان حاج حسین یکتا ) احتمالا شب دوم بود که رفتیم منطقه ی عملیاتی شلمچه ( مراسم بله برون شهدا ) خیلی اون شب خوب بود
ادامه مطلب
وقتی رسیدیم فلکه دوم گلشهر آقا رضا منتظرمان
بود. اتوبوس اسکانیایی آمده بود کنار میدانچه پارک کرده بود. تعجب کردم که اتوبوس
به این گندگی چطور از کوچه های تنگ و باریک آمده این جا. تا به حال همدیگر را حضوری
ندیده بودیم. نشانه ی من کاپشن آبی ام بود و این که روبروی مسجد ابوالفضل کنار در
سمت شاگرد این اتوبوس ایستاده ام. پیدا کردیم هم را و سلام و احوالپرسی.
آقا رضا هم فردا راهی سفر بود با همان اتوبوس به
سوی شلمچه و کربلا. گفتیم اربعین تمام شد که. گفت چه
سلام
قبل رفتن یه سری سوغاتی آماده کرده بودم برای بردن خونه ی ابوجاسم، میزبانِ این سه سالمون تو شهر کربلا!
اما میون استوری های دوستان کربلا رفته، دیدم گفتن که بهتره یه چیزی هدیه ببریم که مخصوص ایران باشه و یکی از پیشنهادات زعفران بود!
دیدم زعفران هم ارزشمنده هم کاملا ایرانی هم سبک، هم اینکه یاد امام رضا علیه السلام می اندازدشون که معمولا عاشقشون هستن. چند تایی خریدیم که هر جا مهمان منزل عراقی ها شدیم بهشون هدیه بدیم.
میون راه ساعت حدودای ده
الآن که داشتم پست محبوبه رو میخوندم یاد یه چیزی افتادم که قصد داشتم تو وبلاگم بنویسمش اما یادم رفت.
عراق که بودم، تو شب دوم پیاده روی از نجف به سمت کربلا، تو یه موکب توقف کردیم تا شب رو همونجا بمونیم. موقع اذان مغرب بود و من به همراهانم گفتم: من میرم یه جا پیدا کنم که نمازمو به جماعت بخونم.
اونجا اینجوریه که موقع اذان هر موکبی که یه امام جماعت توش پیدا بشه، نماز رو به جماعت میخونن.
رفتم موکب کناریمون و دیدم نماز اول رو خوندن. گفتم اشکال نداره یه
فراخوان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد فراخوان سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر که قرار است 24 تا 30 بهمن ماه امسال برگزار شود، منتشر شد.  گروهها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا 17 آذرماه سال جاری فرصت دارند تا در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کنند.
سی‌و‌پنجمین جشنوارۀ موسیقی فجر هم‌زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ 24 تا 30 بهمن 139۸ برگزار خواهد شد. فراخوان حاضر بر اساس آیین­نامۀ جش
برای  لیلی شدن 
پیش از انکه مجنون بخواهی 
باید حال عشق داشته باشی 
میدانی چه طور ؟
برو و در خاک های عاشقان 
با مجنون های بی سر و نشان 
نفس بکش
کجاست خاک عاشقان ؟
خاک عشق 
همان جایی است 
که پروانه ها 
بر روی مجنون های شلمچه و طلائیه 
تربت کربلا 
میسازند ..... 
لیلی 
در امواج پر خروش اروند
در نیزار های گرم هور 
در سنگریزه های دوکوهه
بر روی رمل های بی تاب و بی قرار فکه
فقط 
نشان 
عشق 
را می جوید  
اری 
لیلی 
با هر
یا فاطمه
یا علی 
یا حسین
دوباره 
جان

2. یک آشنا ---> یک آشنا
3. ساجده ---> Teepee
5. زهرا -
#شهید #محمودرضا #ساعتیان
نام  پدر:  محمد حسین
سال  تولد:   1340
محل  تولد: #یزد
تاریخ شهادت: 1367/03/06 
محل شهادت: شلمچه
منطقه عملیات :  #شلمچه
محل  دفن: خلد برین #یزد
وصیت نامه:
از مادر عزیز و دلسوزم تقاضا دارم مرا حلال کند و در فراق من ناله نکند و همچون زینب (س) صبور باشد. 
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
#شهید #محمودرضا #ساعتیان
وصیت نامه:
از مادر عزیز و دلسوزم تقاضا دارم مرا حلال کند و در فراق من ناله نکند و همچون زینب (س) صبور باشد. 
#شهید #محمودرضا #ساعتیان
وصیت نامه:
بسمه رب الحسن (ع)

از بچگی دوست نداشتم سمت نذری برم و
منتظر میموندم تا نذری سمتم بیاد ...تو مسیر کربلا هم همینجوری بودم
اما رفقا موکب های تغذیه رو، روش چتر زدن
جوری که 3 بار ناهار میخوردن
3 بار شام...
امشب جمکران بودیم
و حین خروج یه جایی موکب مانند، داشت غذا میداد
نمیخواستم برم سمتش اما یه لحظه یه بغض خفیفی اومد و ما رو بیاد "الی الطریق" در اربعین 98 انداخت
بیاد اربعین، رفتم و تو یه صف طویل غذا ایستادم...

حرم کرب و بلا یادش ب
فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد

این جشنواره در دو بخش «فردی» و «خانوادگی» برگزار می‌شود که علاقه‌مندان
می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، در دو شیوه مکتوب و
الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت منابع به
کتابخانه عمومی شهید باهنر مراجعه کنید .
متن کامل مداحی 
تا می بینم یه زائری راهی کربلا میشه
با زیارت نرفته ها دل من همنوا میشه
اگه رفتی زیر قبه ی حسین یادم کن
اگه رفتی توی بین الحرمین یادم کن
میون سینه زنی و شور و شین یادم کن
یادم کن تو دلمه غم اربابم
یادم کن کنار حرم اربابم
التماس دعا زائر کربلا
بیخیال دنیا فقط غصه من شده همین
نمیشه انگار امسالم کربلا باشم اربعین
رسیدی به موکب امام رضا یادم کن
شب جمعه رسیدی به قتلگاه یادم کن
تل زینبیه و پایین پا یادم کن
باز روی لبمه قسم اربابم
یادم ک
پس از شنیدن انتقادات فراوان ، همسفرهای محترم رو راهی کربلا کردیم و بنده و آقای پدر قدم قدم پای علم ،ایاالله اربعین میام سمت حرم (مدیونین فکر کنین من قبول نکردم با ماشین برم )ولی فارغ از شوخی آدم وقتی پیرمرد و پیرزن ها و بچه های کوچیک رو میبینه اصلا غیرتش اجازه نمی‌ده که پیاده نیاد ، دل آدم راضی نمیشه....تا مامان اینا رو راهی کنیم خوردیم به گرما (کلا هوا گرما ) قرار ساعت مشخص حرکت کنیم ، برق رفت و چه جهنمی بود واقعا،یک دفعه رعد و برق زد و هوا ابری

او در لشکرهای 17 علی بن‌ابی طالب و 31 عاشورا خاضعانه و غریبانه بدون آنکه مسئولیتی داشته باشد خدمت می‌کرد. از جمله نیروهای شجاع و کارآمد اطلاعات و عملیات گردان همیشه خط‌شکن حضرت ولیعصر عج‌الله استان زنجان بود که در عملیات‌های آبی - خاکی والفجر هشت (بهمن ماه 1364، منطقه اروندرود، فاو) و کربلای پنج (دی ماه 1365، منطقه عمومی شلمچه) در ماموریت‌های شناسایی و جمع‌آوری اطلاعات، از مناطق پدافندی دشمن و درهم شکستن خطوط مستحکم نیروهای بعثی، در کسوت یک
اول یه غم معمولی بود برام، هر چی بیشتر گذشت این غم عمیق تر شد 
و به همه ی وجودم رسوخ کرد ...!
وقتی غمم عمیقه نمیتونم آهنگ گوش بدم، این درحالی هست ک من اکثر اوقات موزیک گوش میدم.
از اون روز بجز مداحی چیزی نتونستم گوش بدم، انگار روح من رو الان اینا آروم تر میکنن ..
دیشب برادرم گفت قبول داری چقدر از آهنگایی ک همیشه گوش میدیم قشنگ ترن؟ 
نمیتونم این غمم رو با کسی به اشتراک بذارم و اینه که ازش رها نمیشم ... 

+یاد گذشته میوفتم، اول راهنمایی، شوق ر

سیدمجید بنی‌فاطمه مداح اهل بیت (ع)  در پاسخ به این سؤال که مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) چه تأثیری در ایجاد شور در زائران اربعین حسینی داشته‌اند؟ اظهار داشت: ذاکران امام حسین (ع) اعم از روضه‌خوان‌ها و مداحان در حال افراد و نگه‌داشتن آنان در این مسیر بسیار تأثیرگذار هستند.اهمیت تلاش بچه حزب‌اللهی‌ها و هیأتی‌ها در فضای مجازیوی افزود: بعد از اتمام دهه محرم و اربعین، افراد رها می‌شوند، اما بچه‌ حزب‌اللهی‌ها و هیأتی‌ها در فضای مجازی تلاش م
گروه علاقه مندی های ویژه محیط زیست، پایداری و کتابخانه های ایفلا  برای پنجمین جایزه کتابخانه سبز ایفلا ۲۰۲۰ فراخوان داد.
به گزارش لیزنا، در این روزها، بسیار زیاد در مورد تغییرات آب و هوا می‌شنویم. شاید  این سؤال مطرح باشد که کتابخانه ها چه ارتباطی با مسائل زیست محیطی دارند و آیا کتابداران در این باره نقشی ایفا می کنند.؟
کتابداران می توانند اکنون  نقش خود را ایفا کنند.  گروه علاقه­ مندی های ویژه درباره محیط زیست، پایداری و کتابخانه­ ها 
 بعد از استقبال شما بزرگواران از اولین شماره "#تجربه_نامه" که حاوی تجربیات کاربردی هر یک از شما عزیزان در محیطهای کاری مختلف بود، در حال آماده سازی دومین شماره برای در اختیار قرار دادن به صاحبین کسب و کار، کارآفرینان، کارمندان،دانشجویان و تمامی کسانی که به طریقی با کسب و کار ایران در هر حوزه ای در ارتباطند، هستیم و سعی خواهیم کرد محصولی که با همکاری و مساعدت خود شما تولید شده تبدیل به یک پایگاه جامع تجربیات کاربردی در حوزه کسب و کار کشورمان
اولین منطقه ای که امام رضا(ع) در بدو ورود به ایران توی اون منطقه اقامت کردند و مِن باب تبرک، گونه به خاک گذاشتند و فرمودند: "روزگاری بر این خاک خواهد گذشت که مردانی از پارس برای دفاع از خاک خود در خون خود خواهند غلتید..."، جایی نبود جز، منطقه «جُلَمجو» که بعدها به «شلمچه» تغییر کرد... و چه با برکته این خاک به یمن قدوم مبارک امام رئوف...آقا دلتنگم...
کاش دعوتم کنی...
یه نگاهم کن.
فقط یه نگاه.
پ.ن : روایتِ پیش بینی امام، نقل به مضمون است، در صورتی که منبع
زندگینامه شهید
"☘شهید والامقام علیرضا توسلی"دوم فروردین 1347،در شهرستان کهنوج به دنیا آمد. پدرش رضا ،کشاورز بود و مادرش خجسته نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند.به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. سوم دی 1365،در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. پیکر مطهر وی
ادامه مطلب
آیا شما هم می‌خواهید به فضا بروید؟ ناسا طی اقدامی جدید از افرادی که علاقه‌مند به فضانوردی هستند برای پیوستن به این مجموعه دعوت به همکاری کرده است. اطلاعات تکمیلی درباره فراخوان جذب فضانورد ناسا را در ادامه بخوانید.
فراخوان جذب فضانورد ناسا
ناسا تا به امروز بیشتر تحقیقات فضایی خود در فضا را به طور فزاینده‌ای با اعتماد به ماشین‌های پیشرفته‌ای چون کاوشگرهای فضایی، مدارگردها و سطح‌نشین‌ها انجام داده است. با این حال، این بدان معنا نیست که
در دیدار جمعی از موکب داران عراقی: راهپیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد. چشمهای مردم دنیا به این حرکت دوخته شده است/ منطق حسین(ع) منطق دفاع از حق، ایستادگی دربرابر ظلم، و طغیان در مقابل گمراهی و استکبار است. پیام امام حسین، پیام نجات دنیا است. حرکت عظیم اربعین دارد این پیام را منتشر میکند و این حرکت باید تقویت شود. این خون حسین بن علی است که بعد از ۱۴۰۰سال دارد میجوشد.
شبهای بله برون شلمچه
راوی : حاج حسین یکتا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 26.6 مگابایت 
در خطبه های نماز عید فطر: افطاری های ساده که توصیه شده بود، بحمدالله مردم اقبال کردند. در یکجایی فراخوان افطار داده شد و میلیاردها برای افطار جمع شد/ کمک رمضانی مردم به سیل زده ها چشمگیر بود؛ من همینجا عرض بکنم، هم به همه آحاد برادران و خواهرانمان و هم بخصوص به مسئولین محترم، که مبادا مسئله سیل زده ها را به دست فراموشی بسپرید/ بخصوص در مناطقی مثل خوزستان که هوا رو به گرمی است.
همایش پیاده‌روی جاماندگان اربعین ـ کاشمر
شرکت‌کنندگان در این همایش با پای پیاده مسیر  حرم امامزاده سیدحمزه (ع) تا حرم امامزاده سیدمرتضی (ع) را پیمودند و حدود ۵۰ موکب سیدالشهدا (ع) در این مراسم از عزاداران در روز اربعین پذیرایی کردند.
بسم الله
همان‌طور که خیلی دل‌چسب است وقتی از سفر کربلا برمی‌گردی، بعد از اولین نمازی که در ایران - مثلا در مرز شلمچه - می‌خوانی، سر به سجده بگذاری و از دل بگویی «اللهم ارزقنی زیارة الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الآخرة»، خیلی دل‌چسب است که اگر توفیق یافتی و در ماه رمضان قرآن را ختم کردی، شب یا روز عید فطر، دعای آغاز تلاوت قرآن را بخوانی و شروع کنی: بسم الله الرحمن الرحیم. الحمد لله رب العالمین...
پ.ن. گرت هواست که معشوق نگسلد پیوند/ نگاه دار سرر
اربعین راز خدا هستی و سوگند عدد
شیعیان واژه ی رمز تو وَ احباب توایم
نقطه ی وصل جهان پهنه بین الحرمین
کربلا تا به نجف موکب ایجاب توایم
چشمه ی عشقی و ما تشنه ترین های زمین
عاشقانِ عطش و تشنگی ناب توایم 
راهی از عشق تو تا خانه ی ارباب جهان
راهیان حرم و نقطه ای از قاب توایم
اربعین آخر عشقی و جهانی هستی،
دلبر نازی و ما عاشق بی تاب توایم
این چه شوریست که از عطر تو عالمگیر است ؟
مست آن رایحه ، درگیر تب ناب توایم
غلغله بر همه ارکان جهان از نامت
روشن از نو
دوشنبه 3دیماه1397 طی جلسه ای که در منزل سردارشهید یوسف بردستانی برگزار شد، محمد شهنیایی بعنوان رئیس ستاد برگزاری 32مین سالگرد سردارشجاع دل جنوب شهید یوسف بردستانی انتخاب و ایشان در پایان جلسه از برگزاری سالگرد سردارشهید یوسف بردستانی در هفته اول بهمن ماه خبر دادند.
محمدشهنیایی همچنین با اعلام این خبر از طرح فراخوان جایزه ادبی "شجاع دل" نامه ای به سردارشهید یوسف بردستانی نیز رونمایی کرد. این فراخوان که بدون محدودیت سنی و در بین اقشار مختلف مر
هفتمین همایش دانشگاهی ادبیات کودک فراخوان خود را با عنوان «تازه‌های نقد و نظریه‌ ادبیات کودک و نوجوان» منتشر کرد.
 به گزارش ایسنا، این همایش  با همت مرکز مطالعات ادبیات کودک دانشگاه شیراز با همکاری معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و  معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در   اردیبهشت سال  ۱۳۹۸ در دانشگاه شیراز برپا می‌شود.
ادامه مطلب
باورم نمیشه ی روز قبل رفتن که تقریبا مطمئن بودم همه چی اکیه سفرم بهم خورد..حسم؟داره قلبم میترکه از درد... همش فکر میکنم الان باید کجای مسیر می‌بودم و خاطرات پارسال جلوی چشمامه..
همسر؟بهش گفتم حالا که من نمیتونم  تو برو به جای جفتمون..قبول نمی‌کرد ولی بالاخره راضی شد..
بهش قول دادم آخر هفته تنها خونه نمونم....دارم میرم شهرستان پیش مادرشوهر اینا..توی ترمینال پر از ماشین های مهران شلمچه بود...داغ دلم تازه شد...
همسر میگه هر جا میرم اول به جای تو نماز
روز گذشته رئیس قوه قضائیه فراخوانی منتشر کرد که در آن آمده است: «امروزه با گسترش دسترسی‌های ارتباطاتی، فارغ از چارچوب‌های سنتی خشک و دیوان‌سالارانه، فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی به فرصتی بزرگ برای کم‌کردن فاصله‌های زمانی و مکانی در ارتباطات و به‌اشتراک‌گذاری نظرات تبدیل شده است». این فراخوان اگرچه بر اساس اخبار رسمی درباره مشارکت‌جویی مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی صادر شده است، در دل خود حکایت از تغییر نگاه و رویکرد
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام نوشته :
"از جمع شدن سیلاب در پشت راه‌آهن، دریاچه‌ای درست شده و  شهر را در خود غرق کرده بود. از دیشب تا به حال با این سه «انفجار امید» آب گرفتگی آق قلا به سرعت در حال کاهش است."
لطفا این لیست رو با کمی دقت بخونید :

تاریخ انتشار

تیتر خبر

۱۳۹۸/۰۱/۰۵

راه‌آهن «آق‌قلا» پس از انفجار

۱۳۹۷/۱۲/۲۸

توقف قطارهای گرگان - تهران

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

روحانی: عملیات اجرایی راه آهن شلمچه – بصره آغاز می شود

۱۳
غروب روز قبل اربعین پارسال، تو یه موکب نزدیکای عمود ۱۲۰۰ خوابیدیم.
صبح بعد نماز صبح به پیاده رویمون ادامه دادیم تا حدودای ه‍شت صبح رسیدیم کربلا.
شهر آنقدر شلوغ بود که حرکتمون خیلی کند شده بود و بالاخره ساعت ده ۱۱ رسیدیم بین الحرمین.
دیدم اون وسط طناب کشیدن و یک مسیری درست شده که مردم دارن هروله کنان می دوند، کفشامو دادم به همسفرم، خودمو رسوندم اون وسط، از طناب رد شدم و منم هروله کنان قاطی موج دریا شدم...
⭕️ فراخوان کاکو موزیک ⭕️
همراهان و دوستان 
بدین وسیله اولین  اطلاعیه عمومى تیم کاکو موزیک از شما عزیزان دعوت میکند تا فرصت حضور در یک تیم مجرب، متمرکز،هدفمند و پیشرو در عرصه موسیقى و طراحی را به دست آورید. 
بعد از طى کردن مسیرى طولانى و تلاش شبانه روزى اعضا تیم در جهت ارائه بهترینها و ارتقا روز به روز ، امروز در راه عملى کردن اصلى ترین هدف کمپانی کاکو موزیک قدمى بزرگ بر میداریم. هدف کاکو موزیک همواره حمایت، پشتیبانى و ارتقاع سطح کمی و کیفی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی،
به اطلاع می‌رساند با همکاری موکب زینب بنت المرتضی(س)، کارگاه دوخت ماسک در پایگاه بسیج سلمان کن راه‌اندازی شد و جهت رونق این کارگاه نیازمند کمک مالی شما خیرین ارجمند هستیم.

شماره شبا :
ir7007001000217490184001
شماره کارت :7514-7539-7210-5041
مستند«غریبه های دنباله دار»روایتی متفاومت از راهیان نور دانش آموزی در بهمن ماه ۱۳۹۷ قسمت اولدو روز با دو منزل:اولین منزل داراب تا پادگان شهید مسعودیاندومین منزل از پادگان تا شلمچه⏳زمان:۲۲دقیقهتدوین:حسین داربازتصویربردار:سجاد صبوری / سجاد ارجمنداز رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
این‌ که می‌بینید پروژه‌ی جدید من است. وسط سرشلوغی‌ها، درس‌خواندن‌ها و نخواندن‌ها، نوشتن‌ها‌ و ننوشتن‌ها، پرورش مستر و خرده‌فرمایشات زن وَ مرد، این‌یکی هم قرار است بیاید وصله شود به فهرست کارهام و نمی‌دانم چرا؟ صبح، فال حروف ابجد زدم. سعی کردم با حضور قلب، حمد و آیه‌اش را بخوانم و موقع نیت‌کردن تمرکز کافی داشته‌باشم تا فالم حرف‌های مفیدی تحویلم دهد و مثلا نگوید آن‌زنِ گندم‌گونِ فلان، در پی صدمه و آسیب به تو است. و فکر می‌کنید‌
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
سلام بر دوستان عزیز طلبه
نشریه بهمن ماه 98
با موضوعات
معرفی مقالات یکی از طلاب
معرفی کتاب
فراخوان پانزدهمین آثار پژوهشی طلاب
تلخند : سلام کرونائی

روی لینک زیر بزنید
دریافتحجم: 1.08 مگابایتتوضیحات: واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)درگز 
بسم الله الرحمن الرحیم ./
اومدیم شمال که ازینجا با بابا راهی شیم ، شب رسیدیم ، صبح که بیدار شدیم یهویی مامان گفت منم میام ! اینجوری شد که ظهر ِ ۱۶ مهر ِ ۹۸ با مامانی که دیسک کمر و درد گردن داشت حرکت کردیم به سمت مرز مهران ، شب رسیدیم تهران و مامان بابا رو بردیم خونه ی خودمون تا استراحت کنیم ، انقدر خسته بودن که خوابیدن ، منم برای ناهار فردا کتلت درست کردم و خوابیدم. صبح بعد از صبحونه دوباره حرکت کردیم و سر شب ِ ۱۷ مهر رسیدیم مهران . یه خونه گرفتیم
شهدا بیش از هر سال با دستی پر آمده‌اند! دستی پر از نعمت‌ها و فضیلت‌ها! پر از باران و شکوفایی! دست شهدا پر است از حکمت و برکت! شهدا کارشان را خوب بلدند!قول و قرار زیارت عاشوراهای شبانه برای فراهم شدن مقدمات سفر به مقتل شهدا کاری کرد کارستان!از همان شروع اولیه سفر انگار شهدا خودشان هماهنگی‌های سفر را انجام می‌دادند! از ثبت‌نام کرده‌ها (بخوانید دعوت‌شدگان) بگیر تا برنامه‌ریزی برای زیارت یادمان ها! شهدا کارشان را خوب بلدند!ناخواسته یک روز زو
نظر سنجی
همکاران عزیز لطفا حتما زمانی قرار دهید جهت شرکت در "نظر سنجی کتب جدیدالتالیف".
نظر خود را مثبت و منفی، در مورد تک تک کتب،بیان نمایید. 
نظر همکاران بزرگوار هر چه باشد، راهگشا و باعث تعالی رشته حسابداری خواهد بود. 
فرصت کم است.لطفا حتما وارد سامانه شده و در مورد کتب اظهار نظر نمایید. فقط تا ۲۸ اسفند نظرسنجی تمدید شده است. 
پاینده باشید
باسلام.به اطلاع کلیه برادران بسیجی پایگاه امام حسین(ع) می رساند:با توجه به تغییرات عمده در ساختار بسیج و یکسری مسائل توجیهی دراین رابطه لذا از تمامی عزیزان دعوت به عمل می آید در مورخ پنج شنبه 98/8/9 موقع نماز مغرب عشاء در محل مسجد امام حسین(ع) حضور به هم رسانید.(حضور عزیزان در این جلسه الزامی می باشد.)باتشکر فرمانده پایگاه امام حسین(ع) سده لنجان
با عنایت به راه اندازی دفتر سازمان مردم نهاد دیده بان عدالت و شفافیت استان قزوین، این مجموعه از افراد علاقه مند دعوت به همکاری مینماید. در صورت علاقه مندی همکاری با این مجموعه و یا داشتن اطلاع از فسادهای قابل پیگیری همراه با مستندات میتوانید با شماره تلفن  ۳۳۲۳۵۷۰۰ و یا با مراجعه به دفتر این مجموعه در خیابان نادری جنب ستاد عتبات عالیات مراجعه العام همکاری نمایید. 
با عنایت به راه اندازی دفتر سازمان مردم نهاد دیده بان عدالت و شفافیت استان قزوین، این مجموعه از افراد علاقه مند دعوت به همکاری مینماید. در صورت علاقه مندی همکاری با این مجموعه و یا داشتن اطلاع از فسادهای قابل پیگیری همراه با مستندات میتوانید با شماره تلفن  ۳۳۲۳۵۷۰۰ و یا با مراجعه به دفتر این مجموعه در خیابان نادری جنب ستاد عتبات عالیات مراجعه اعلام همکاری نمایید. 
فکرکن 6روز و 5 تا شب از خانوادت دور باشی ، دلت براشون تنگ بشه
جز دو روزش که کتلت های مامان پز خوردی بقیشو همش نون پنیر سق زدی بلا استثنا!
هشتاد ساعت کشیک ! 
لعنتی هشتاااااااااااااد ساعت کارکردم!
خیلی خوابیده باشم شبا پنج ساعت بوده.
با ذوق و شوق بیای خونه بگی آخجون غذا ، خواب ، فیلم و مامان
بعد بهت بگن عه اومدی؟؟ 
خوبه فردا میخوام ملحفه و پرده هارو عوض کنم و بدوزم هستی کمک!
بهم بگن پیاده برو شلمچه و برگرد ولی نگن بیا کمک تو دوخت ودوز!
صبح خروس خون ب

نام : حسین رستمیان
فرزند : سیف ا...
متولد : 1349/01/01 در میامی - روستای بکران
تحصیلات : زیر دیپلم
تاهل : مجرد
یگان: سپاه مشهد-لشکر 5نصر
مدت حضور : 6 ماه
مسئولیت : رزمنده
نوع عضویت : بسیجی
نوع شغل : روحانی(طلبه)
تاریخ شهادت : 1365/10/23
محل شهادت : شلمچه
عملیات : کربلای5
محل دفن : میامی روستای بکران
نحوه شهادت
اصابت ترکش به سینه و موج گرفتگی

بالاخره بعد چندروز تنها اومدم حرم؛از حرم تا موکب تقریبا میشه گفت خیلی راهه.مستقیم بعد اینکه رسیدم رفتم حرم امام حسین ع ،حدود نیم ساعتی میشه گفت نشستم و بعدش بلند شدم که برم، باید زود میرفتم چون داداشم تو موکب منتظرم بود،از شبهای قبل یه راه میانبر پیدا کرده بود زیر زمین حرم که دیگه به شلوغی نخورم تو حرم و سریع برسم.داشتم فکر میکردم که از اونجا برم که با خودم گفتم ولش کن بزار از تو حرم برم هم کیفیش بیشتره هم ثوابش.از تو حرم که داشتم میرفتم تو حا
بار دیگر محصولی جدید از شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان:
حدس بزن، جایزه بگیر!
برای هر مجموعه و شرکتی که فعالیت‌های تولیدی دارد، به روز بودن و توسعه محصولات، اصل بسیار مهمی است. شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش، طبق این اصل، با نیازسنجی از مساجد و نمازخانه‌ها، به ایده‌ای خلاقانه‌ دست یافته و قصد دارد در ماه آینده این ایده را عملیاتی کند: رونمایی از یک محصول جدید در عرصه سجاده فرش! ایده‌ای جذاب که کمتر کسی می‌تواند تصور کند. آیا فکر می‌کنید
موعد دیدار با خانواده شهید
۹۸/۴/۲۰
مشهد میدان امام حسین علیه السلام خواجه ربیع۵ 
علی هزاره    نام پدر: رضا   نام مادر: ماشاءالله قدسی خواه
تاریخ تولد: 1344/3/1 مشهد    تاریخ شهادت: 1365/11/1
محل شهادت: شلمچه عملیات کربلای 5     گلزار: بهشت رضا
ادامه مطلب

بنا به فراخوان سازمان انتقال خون مبنی بر کمبود فرآورده
های خونی و همچنین به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله
علیها، اعضای کانون دانشجویی هلال احمر با اجرای طرح اهدای خون به یاری
بیماران نیازمند شتافتند.
ادامه مطلب
روابط عمومی شهرداری نوشهر ضمن عرض پوزش بابت تاخیر در اعلام نتایج عنوان نمود از زمان انتشار فراخوان تا آخرین مهلت ارسال تعداد 215 اثر از 171 نفر شرکت کننده از سراسر کشور به دبیرخانه رسید که پس از بررسی در چند مرحله زیر نظر متخصصان این امر اعلام نمود ، هیئت داوران به لحاظ مضمون و نمادی که بتواند بیانگر فعالیت شهرداری ، همسو و هماهنگ با معیارهای تبیین شده از سوی دبیرخانه باشد اعلام نکرد و هیچ یک از آثار ارسالی را شایسته کسب مقام ندانست.هیأت داور
بالاخره سفرمون با آقای میم تموم شد و برگشتم خونه . واقعا میم روزیِ خدا بود . چقدر با هم زود جفت و جور شدیم و چقدر هماهنگ بودیم خدا رو شکر ... با این که اون بچه تهرون بود و تهرونی صحبت می کرد و من با همون لهجه ی ترکیبی مشهدی و بجنوردی !! طریق الحسین یجمعنا ...
+ فردا پس فردا هم که ان شاالله باز می گردم به آغوش خانواده [لبخند]
+ میم میگه اصلا انتظار نداشتم که گوارا یکی مثل من باشه . می گم میم جان خب فضای مجازی همینه دیگه [لبخند]
+ دعا گوی دوستان بودیم . از دوس
شهید علیرضا بهاروندفرزند: پاپی مرادتاریخ تولد: 1341محل زندگی: روستای ولیعصر (عج) بخش الوار گرمسیری تاریخ شهادت: 1367/4/31 محل شهادت: شلمچهگلزار شهدا: بهشت زهرا(س) بیدروبه مرکزی
زندگی نامه:شهید علیرضا بهاروند روستای ولیعصر ( عج) بخش الوار گرمسیری در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود. شهید مقطع ابتدایی را با طی کردن مسافت سه کیلومتری محل زندگی خود تا روستای بیدروبه به پشت سر گذاشت. سال اول راهنمایی را در حسینه و دو سال دیگر را در بیدروبه مرکزی سپری
توی مسیر برگشت می دیدم زائرایی که پیاده داشتن میومدن سمت مشهد . این پیاده روی خیلی با پیاده روی اربعین فرق داره . توی مسیر کربلا موکب ها از هم یک متر هم فاصله ندارن و اینجا موکب ها چندین کیلومتر فاصله دارن . به همین خاطر باید توشه ی بیشتری با خودت برداری و طبیعتا کوله ی بزرگتری هم لازم داری و بار سنگین تر و سفرِ سخت تر ... 
اون ولوله ای ک تو مسیر کربلا هست اینجا نیست . گاهی می دیدم که یک نفر داره تنها میاد . حتی یه خانم رو دیدم که داره تنها میاد ! وقتی
سفر هر سال بنده به عراق در ایام اربعین
به اندازه ای خاطرات و ناگفته ها دارد که شاید نوشتن همه آنها کتابی بشود بس سترگ!
اما یکی از نکات جالبی که در کربلا دیدم
و متوجه اهمیت رسانه و سینما در گسترش نفوذ در میان ملت ها شدم ، مساله توجه مردم عراق
به شخصیت «کیان ایرانی» در سریال مختارنامه است.

سریال المختار ثقفی از جمله فیلم های ایرانی
است که در جهان عرب مخاطبین بسیاری پیدا کرد.اما در عراق از این فیلم استقبال ویژه
ای شد زیرا اولا سرگذشت فیلم در عراق
امام زمان(عج) درکلام شهید ولی الله چراغچی مسجدی
 در محور شلمچه یک روز به ما خبر دادند که یکی از بچه ها امام زمان ( عج ) را دیده حالات خاصی به او دست داده و گریه کرده است. تا این خبر به گوش شهید چراغچی رسید و گفت: هرکسی هست بگیرید و به زندان بیاندازیدش. دروغ می گوید برای خودش دکان باز کرده. امام زمان وجود دارد در تمام جبهه هاهست ولی نه به این شکل. 
منبع: اطلاعات دریافتی از کنگره سرداران و 23000شهید استانهای خراسان

بار دیگر محصولی جدید از شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان:
حدس بزن، جایزه بگیر!
برای هر مجموعه و شرکتی که فعالیت‌های تولیدی دارد، به روز بودن و توسعه محصولات، اصل بسیار مهمی است. شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش، طبق این اصل، با نیازسنجی از مساجد و نمازخانه‌ها، به ایده‌ای خلاقانه‌ دست یافته و قصد دارد در ماه آینده این ایده را عملیاتی کند: رونمایی از یک محصول جدید در عرصه سجاده فرش! ایده‌ای جذاب که کمتر کسی می‌تواند تصور کند. آیا فکر می‌کنی
سلام
از جنت الارض، کربلای حضرت ارباب ، وخونه ی یکی از مجاوران اشون براتون می نویسم. دیروز عصری بعد از زیارت مزار حضرت امیر علیه السلام، که عجیب چسبید و دل کندن از حرمشون خیلی سخت بود، راه افتادیم سمت کربلا...
از دیشب مهمون یک خانواده ی بسیاااااااار مهربان عراقی هستیم، که قبلا تو اربعین با دوستم آشنا شدن. الان هم به لطف وای فای صاحب خونه به نت وصل شدم.
این ایام هم شبیه اربعین، هم یه عده پیاده دارن میان سمت کربلا، هم بعضی موکب ها تو راه آماده پذیر
تعریف می‌کرد: برای ناهار توی فلان موکب توقف کردم. هرجا مینشستم غذا بخورم، یک مرد عرب بزرگ جثه جلویم می ایستاد و جم نمی‌خورد تا بلند شوم. پرس و جو که کردم، فهمیدم هیچ چیز نداشته برای ارباب خرج کند. نذر کرده سایه بان زائرش باشد.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش ای
چند روزی‌ست که حتی نمی‌توانم پست جدید در اینستگرم بگذارم و برایش متن کوتاهی بنویسم. با خودم فکر می‌کردم که فراخوان وبلاگی روی هوا مانده؛ همچون من و زندگی‌ام. امروز در اتاق درمان فرق هدف و آرزو را یاد گرفتم و فهمیدم که من اصلا در زندگی‌ام هدف ندارم. «امروز ساکتی.» حتی همان لحظه نتوانستم جواب درستی بدهم. همه چیز به شدت گنگ بود. ماه سختی را پشت سر گذاشتم. مدتی‌ست که حتی توی وبلاگم ساکتم. دارم خودم و زندگی را از نو پیدا می‌کنم. کارگاه آموزشی ام
روز گذشته رئیس قوه قضائیه فراخوانی منتشر کرد که در آن آمده است: «امروزه با گسترش دسترسی‌های ارتباطاتی، فارغ از چارچوب‌های سنتی خشک و دیوان‌سالارانه، فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی به فرصتی بزرگ برای کم‌کردن فاصله‌های زمانی و مکانی در ارتباطات و به‌اشتراک‌گذاری نظرات تبدیل شده است». این فراخوان اگرچه بر اساس اخبار رسمی درباره مشارکت‌جویی مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی صادر شده است، در دل خود حکایت از تغییر نگاه و رویکرد
کلام بشر از گفتگو درباره شخصیت حضرت علی علیه السلام قاصر است، کسی که پیامبراکرم صلی الله علیه و آله به وصف او فرمود: "اگر دریاها مرکب و درختان قلم شوند، انسانها نگارشگر وجن ها شمارشگر باشند، هرگز نتوانند فضائل تو را بشمارند یا علی."مناقب خوارزمی ص235
در پرتو عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات  حضرت بقیه اللّه الاعظم حجه بن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف پروژه برگزاری کنگره مردمی چهاردهمین قرن شهادت امام علی (ع) با هدف آشنایی بهتر با
حسین سپهری رییس هیات امنا و مدیر اجرایی استان مقدس حضرت آقا علی عباس و شاهزاده محمد ع از همکاری و هماهنگی و مساعدت ، همه دست اندازان برگزاری مراسمات اخیر آستان مقدس، اربعین، بیست و هشتم صفر و شهادت امام رضا ع، از جمله مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان، جناب حاج آقا بلک، مدیریت محترم بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش فرماندهی محترم انتظامی استان جناب سردار معصوم بیگی، مدیریت محترم اورژانس استان جناب آقای دکتر راستین و ریاست محترم
آهنگ بی رودربایستی من همونیم که میخواستی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری ما باحالیم با دو کیفیت 320 و 128 همراه با
دانلود راه اخیر ستاره مظفری ما باحالیم موزیک و ترانه ما با حالیم با صدای ستاره مظفری گرامی همینک از موزیکفا دانلود کنید همش بسیار ما دانلود راه بدون رودروایسی منم همونی که میخواستی حال که داری دست میدی با خودم بدون . سر دانلود راه بدون رودروایسی خودم همونم که میخواستی شما موکب همیشگی س
حجاب یعنی خود را به نمایش نگذاشتن. حجاب یعنی کار را فقط برای خدا انجام می دهم و لاغیر. اینکه در حجاب، اجباری نیست شاید به همین معنی باشد. حجاب یک درجۀ معنوی است و یکی از زیبایی های دین تا نشان دهید که برای خدا یک بنده اید.

+ موکب آمستردام - بهزاد دانشگر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها